.Hakkımızda

İnsan ve Makine Güvenliği,

KBT markası konveyör bant sistemlerinizi güvenilir bir şekilde koruyabilmeniz ve izleyebilmeniz için ağır sanayiye uygun olarak üretilmiş ürünleri sizlere sunmaktadır %100 Türkiye de kendi bünyemizde üretilen tüm ürünler istenildiğinde her türlü özelleştirme sağlanmaktadır ürün grubumuzda yer alan tüm modeller ağır zor şartlara dayanıklı olarak tasarlanmış olup yüksek kalitede üretilmiştir.

Amacımız, ağır sanayi konveyör bant sistemlerinde izleme alanında sorumlu bir ortak olarak size eşlik etmek ve emniyet sorumluluğunuzu size destek olarak en yüksek seviyeye çıkartmaktır.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz önemli avantajlar ise; teknik mükemmelliğimiz, endüstriyel uzmanlığımız, kısa teslimat sürelerimiz ve yüksek kalite ürün üretimimizdir.

Uzun yıllardır sektörün içerisinde olmamız, derinlemesine pazar bilgisi, son kullanıcılara yakınlık ve makine mühendisliği konusunda uzun yıllara dayanan deneyim, ürünlerimizdeki en ince ayrıntıya yansıtılmaktadır tüm ürünlerimizin uzun süre ar-ge ve test süreleri sonrasında siz müşterilerimizin karşısına çıkarttığımızı belirtmek isteriz.

Bu anlamda KBT, dünyanın önde gelen ağır sanayi endüstriyel güvenlik ekipman sağlayıcıları arasında yer almaya aday olmaktadır, Konveyor Bant Kaydı Hizalama Şalterleri, Halatlı Acil Durdurma Şalterleri, Tilt Şut Tıkantı Switch gibi bir çok farklı ürünler içeren ürün yelpazemizle müşterilerimize çok yönlü çözümler sunmaktayız.

Uluslararası güvenlik standartlarına ve gerekli sertifikalara uygun olarak üretilen ürünlerimizi sisteminizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

CE , EAC, TSE, ISO, ATEX gibi bir standartlara sahiptir.