.Halatlı Acil Durdurma Șalterleri

Makinenin ve konveyor hattında emniyeti arttırmak için kullanılan ürünler tesis içerisinde personelin makine çevresinde veya bir konveyör boyunca herhangi bir noktada, kendilerini ve ekipmanı korumak için halatı çekmesi ile sistemin durdurmaya sağlayan üründür. Bu ürünler Acil Durdurma Şalteri, İpli Şalter, İpli Acil Durdurma Şalteri olarakta adlandırılmaktadır.

TPR22-PR Halatlı Acil Durdurma Şalterleri

TPR22-PR serisi ipli acil durdurma şalterleri konveyör bant veya bir makine sisteminin güvenliğini sağlayarak kontrol etme ya da durdurmak amaçlı tasarlanmıştır. Konveyör Bant Halatlı Acil Durdurma Şalteri tüm güvenlik standartların karşılamaktadır.

Görüntüle
NSR22-PR Halatlı Acil Durdurma Şalterleri

NSR22-PR serisi ipli acil durdurma şalterleri konveyör bant veya bir makine sisteminin güvenliğini sağlayarak kontrol etme ya da durdurmak amaçlı tasarlanmıştır. Konveyör Bant Halatlı Acil Durdurma Şalteri tüm güvenlik standartların karşılamaktadır.

Görüntüle
NSR66-PR Halatlı Acil Durdurma Şalterleri

NSR66-PR İpli acil durdurma şalteri konveyörün yanlış hizalanması durumunda konveyörü alarma geçirmek ve kapatmak amacı ile tasarlanmıştır. Konveyör Bant Halatlı Acil Durdurma Şalteri tüm güvenlik standartların karşılamaktadır.

Görüntüle
NSR66-PR3 Halatlı Acil Durdurma Şalteri

NSR66-PR3 İpli acil durdurma şalteri konveyörün yanlış hizalanması durumunda konveyörü alarma geçirmek ve kapatmak amacı ile tasarlanmıştır.Konveyör Bant Halatlı Acil Durdurma Şalteri tüm güvenlik standartların karşılamaktadır.

Görüntüle