.Konveyor Bant Kaydı Șalterleri

Konveyör bandının kayması durumunda konumu tespit etmek amaçlı alarm veren veya konveyör sistemlerini durduran konveyör güvenlik aksamlarıdır. Ağır işlere dayanıklı tasarımı bunları çoğu endüstriyel uygulamalar için uygun hale getirmektedir. Bant  kayma şalterinin işlevi  zaman kaybını ve bakım masraflarını azaltarak hem güvenliği sağlamak hem de maliyeti düşürmektir. Bant Kaydı Şalteri kollu şalter olarakta adlandırılmaktadır.

TPR22-BM Kollu Bant Kayma Şalterleri

TPR22-BM Konveyörün yanlış hizalanması durumunda konveyörü alarma geçirmek ve kapatmak amacı ile tasarlanmıştır. Konveyör Bant Kaydı Şalteri tüm güvenlik standartlarını karşılamaktadır.

Görüntüle
NSR22-BM Kollu Bant Kayma Şalterleri

NSR22-BM Konveyörün yanlış hizalanması durumunda konveyörü alarma geçirmek ve kapatmak amacı ile tasarlanmıştır. Konveyör Bant Kaydı Şalteri tüm güvenlik standartlarını karşılamaktadır.

Görüntüle
NSR66-BM Kollu Bant Kayma Şalterleri

Konveyörün yanlış hizalanması durumunda konveyörü alarma geçirmek ve kapatmak amacı ile tasarlanmıştır. Konveyör Bant Kaydı Şalteri tüm güvenlik standartlarını karşılamaktadır.

Görüntüle
NSR66-BM3 Kollu Bant Kayma Şalterleri

Konveyörün yanlış hizalanması durumunda konveyörü alarma geçirmek ve kapatmak amacı ile tasarlanmıştır.Konveyör Bant Kaydı Şalteri tüm güvenlik standartlarını karşılamaktadır.

Görüntüle