.Operasyonel Mükemmellik

Her gün biraz daha iyiye gidiyoruz.

Gelecekte de sürekli kaliteyi, tavizsiz güvenilirliği ve özellikle maliyet etkinliğini garanti altına almak için "KBT Güven" kelimesini uygulamaya koyduk.

KBT için mükemmellik şu anlama gelir:

  • Nitelikli personel
  • Hatasız Üretim Süreci
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Kısa Teslimat Süreleri
  • Teslimat Güvenilirliği

  

Müşteri Memnuniyeti bir numaralı önceliğimizdir. Bizim için Kalite iyi bir ürün yapmaktan daha fazlasıdır; Tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak uyacak şekilde ürünlerin tasarımının beğenilmesidir.

Tasarımda özelleştirilmiş çözümler üretimimize tamamen entegre edilmiştir ve günlük çalışma hayatımızın bir parçasını oluşturur. KBT ekibi olarak, ürünlerimizin kalitesinden ve başarısından sorumlu olduğumuz en büyük özelliğimiz olarak kabul edilir. Tüm KBT Ekip üyeleri, "Sınıfının En İyisi" Hizmet ve Destek sunabilmeleri için mümkün olan en yüksek standartta eğitilir ve müşterilere hizmet verir.

Pazarın gelişimi, sürekli ve yenilikçi arayışların kaçınılmaz bir durum olması bizleri de bu konuda yoğun mesai harcamaya itiyor. KBT bu değişen ihtiyaçları üstün teknik uzmanlık, mükemmel pazar bilgisi ve güven üzerine inşa edilmiş müşteri ilişkileri sağlayarak karşılamaktadır.

Çalışmalarımızın kalıcı olduğunu görmekten duyduğumuz mutlulukla, yolumuza hızımızı arttırarak devam etmekteyiz