.Pozisyon Limit Şalteri

Pozisyon şalteri ağırlıkta germe mekanizması ya da konveyör bant sistemlerinin ağır hareketli mekanizmaların pozisyonlarını  görüntülemek için kullanılır. Rulo çalışma kolu normal konumundan hareket ettirildiğinde iki (2) mikro switch serbest kalır. Mikro switchler kontrol sistemine ya da operatör'e  alarm göndermede kullanılabilirler ve bu alarm ağır mekanizmanın parçalarının durdurulması ya da hareket ettirilmesi komutunu verir.

NSR22-PS Konveyör Bant Pozisyon Şalteri

NSR22-PS Konveyörün yanlış hizalanması durumunda konveyörü alarma geçirmek ve kapatmak amacı ile tasarlanmıştır. Ağır şartlara dayanıklı olarak tasarlanması, uzun vadede güvenilir çoğu endüstriyel uygulamalara uygun olmasını sağlar.

Görüntüle
TPR22-PS-(XX) Konveyör Bant Pozisyon Şalteri

TPR22-PS(XX) Konveyör bant pozisyon şalteri konveyörün yanlış hizalanması durumunda konveyörü alarma geçirmek ve kapatmak amacı ile tasarlanmıştır. Ağır şartlara dayanıklı olarak tasarlanması, uzun vadede güvenilir çoğu endüstriyel uygulamalara uygun olmasını sağlar.

Görüntüle
NSR66-PS Konveyör Pozisyon Şalterleri

NSR66-PS modeli Pozisyon şalteri ağırlıkla germe mekanizması veya bantlı araba gibi ağır hareketli mekanizmaların pozisyonlarını görüntülemek için kullanılır. Ağır şartlara dayanıklı olarak tasarlanması, uzun vadede güvenilir çoğu endüstriyel uygulamalara uygun olmasını sağlar.

Görüntüle
NSR66-PS3 Konveyör Pozisyon Şalterleri

NSR66-PS3 modeli Pozisyon şalteri ağırlıkla germe mekanizması veya bantlı araba gibi ağır hareketli mekanizmaların pozisyonlarını görüntülemek için kullanılır. Ağır şartlara dayanıklı olarak tasarlanması, uzun vadede güvenilir çoğu endüstriyel uygulamalara uygun olmasını sağlar.

Görüntüle