.Tarihçe

KBT markasının temelleri 1980 yılına dayanmaktadır şirket kurucusu Mustafa Köse tarafından ilk adım olarak başlatılan bu heyecanlı serüven yıllar içerisinde KBT markasının başarılı sicilini şekillendirmede önemli bir rol oynamıştır. "İmaj Teknik" adı altında yürütülen tüm ticari ilişkiler şuan Türkiye olmak üzere Orta Doğu ve Dünyanın bir çok ülkesindeki partner iş ortakları ile uluslararası etkin bir ticari işletmeyi oluşturmuştur.

Şirket ilk yıllarında tedarikçi ve temsilcilik çalışmaları ile ilerlerken kısa süre sonra konveyör bant sistemlerine yönelik ekipman üretimlerine başlamıştır uzun yıllardır bu sektör ve ilgili ürünler ile çalışmalar sağlamasından dolayı gerekli tecrübesini daha profesyonel üretimlere harcamaya karar vermiştir bunun sonrasında 2010 yılında bu karar alınması ile ürünlerin tasarım ve kalitesine yönelik çalışmalar yapılmıştır ve bu konuda uzun araştırmalar yapılmış olup ve şuan ürün portföyümüzdeki ürünler ortaya çıkmıştır.

2012 yapılan tüm çalışmalar artık ISO standartlarına göre yürütülmeye başlanmış olup 2015 yılı itibari şirkete ait tüm tescil işlemleri ve patent işlemleri sağlanmış üretilen tüm ürünlerin her geçen gün detayları testlerinin yapılması sonucunda 2016 yılında şirketimiz ürünlerine CE, EAC, ATEX sertifikalarını eklemiştir.

2020 yılı geldiğimizde ise artık şirketimizin 30 çalışanı ile geniş üretim kapasitesine sahip olmuştur üretim sağladığımız her bir model için aylık 1000 adet üretim kapasitesindeki markamız siz değerli müşterilerimize hızlı teslimat imkanı sağlamaktadır.

Tarihçe